X-ROUND WC kefa nástenná, mliečne sklo, čierna mat XR323B
X-ROUND WC kefa nástenná, mliečne sklo, čierna mat XR323B
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-XR323B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | X-ROUND |
| Rozmer | 148x384x121 mm |
| Šírka | 148 mm |
| Výška | 384 mm |
| Hĺbka | 121 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Mosadz, Sklo |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | WC kefa |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Údržba | Podľa odporúčaní |
| Hmotnosť / ks | 1.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913930379 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | černá |
Mohlo by vás zaujímať
Omnires Y podomietková vaňovo-sprchová batéria, nástenný diel, kartáčovaná meď Y1235ROCPB
expedícia do 14 dní147,42 €
Omnires Y podomietková termostatická vaňová batéria bez telesa Y1236ROBSB
expedícia do 14 dní202,37 €

