X-ROUND WHITE držiak na uteráky 600mm, biela XR404W
X-ROUND WHITE držiak na uteráky 600mm, biela XR404W
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-XR404W |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | X-ROUND |
| Rozmer | 655x55x65 mm |
| Dĺžka | 655 mm |
| Šírka | 655 mm |
| Výška | 55 mm |
| Hĺbka | 65 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držiak uterákov: jednoramenný |
| Inštalácia | Vŕtanie / lepenie |
| Údržba | Podľa odporúčaní |
| Hmotnosť / ks | 0.5500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8592207021206 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | bílá |
Príslušenstvo
3,16 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
MAMUT lepidlo 25ml (High tack - tuba v blistri) 35003TU
expedícia do 8 dní3,16 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Drážkovaná predná strana Mexen Rivel pre korpus kúpeľňovej skrinky 70 x 43,5 cm, orech - 91A20-0700-470-1-86
expedícia do 10 dní61,86 €
Mereo Mailo kúpeľňová skrinka, umývadlo z liateho mramoru, spodná, biela, 2 zásuvky CN510M
na objednávku508,00 €
Pri platbe vopred iba 450,00 €

