X-ROUND WHITE držiak toaletného papiera rezervný, biela XW700

- Doprava zadarmo nad 150€
X-ROUND WHITE držiak toaletného papiera rezervný, biela XW700
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-XW700 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | X-ROUND |
| Šírka | 55 mm |
| Výška | 165 mm |
| Hĺbka | 65 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držiak toaletného papiera |
| Inštalácia | Vŕtanie/lepenie |
| Hmotnosť | 0.3000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8592207021084 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 rokov |
.
Príslušenstvo
3,16 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
MAMUT lepidlo 25ml (High tack - tuba v blistri) 35003TU
expedícia do 8 dní3,16 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
Mohlo by vás zaujímať
X-SQUARE držiak toaletného papiera rezervný, chróm (132112032) XQ704
expedícia do 8 dní23,48 €
Pri platbe vopred iba 22,00 €
X-ROUND BLACK držiak toaletného papiera rezervný, čierna XR701B
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
X-ROUND držiak toaletného papiera rezervný, chróm (104112032) XR701
expedícia do 8 dní22,05 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €

