X-ROUND WHITE mydlenka, mliečne sklo, biela mat XR803W
X-ROUND WHITE mydlenka, mliečne sklo, biela mat XR803W
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-XR803W |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | X-ROUND |
| Rozmer | 110x55x105 mm |
| Šírka | 110 mm |
| Výška | 55 mm |
| Hĺbka | 105 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Mosadz, Sklo |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Mydeľnička |
| Inštalácia | Vŕtanie / lepenie |
| Údržba | Podľa odporúčaní |
| Hmotnosť / ks | 0.5700 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8592207020858 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | bílá |
Príslušenstvo
3,16 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
MAMUT lepidlo 25ml (High tack - tuba v blistri) 35003TU
expedícia do 8 dní3,16 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Rox L posuvný sprchovací kút pravý 115 x 120 cm, čierny rošt, čierna - 8C2L-115-120-70-77-P
expedícia do 10 dní544,81 €
Sprchovací kút Mexen Mist-H Duo s pravými pántami 115 x 120 cm, priehľadný, chróm - 8A5-115L-120P-01-00
expedícia do 10 dní535,96 €
Posuvný sprchovací kút Mexen Exo 115 x 120 cm, priehľadný, čierny - 8151-115-120-70-00
expedícia do 10 dní379,90 €

