X-ROUND WHITE polička, mliečne sklo, biela XW600

- Doprava zadarmo nad 150€
X-ROUND WHITE polička, mliečne sklo, biela XW600
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-XW600 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | X-ROUND |
| Dĺžka | 600 mm |
| Šírka | 600 mm |
| Výška | 55 mm |
| Hĺbka | 130 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Mosadz, Sklo |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Polička |
| Inštalácia | Vŕtanie/lepenie |
| Hmotnosť | 0.2000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8592207020490 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 10 rokov |
.
Príslušenstvo
3,16 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
MAMUT lepidlo 25ml (High tack - tuba v blistri) 35003TU
expedícia do 8 dní3,16 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ABELINE polica rockstone 1000mm, biela mat AB100-0101
expedícia do 8 dní75,42 €
Pri platbe vopred iba 72,00 €
Sklenená polica 700mm, chróm/mliečne sklo MY009-05
expedícia do 8 dní54,18 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
ABELINE polica + 2 poháre, 600mm, rockstone, biela mat AE602-0101-01
expedícia do 8 dní114,96 €
Pri platbe vopred iba 106,00 €

