X-ROUND WHITE polička na uteráky s hrazdou 550x265x110mm, biela XW403

- Doprava zadarmo nad 150€
X-ROUND WHITE polička na uteráky s hrazdou 550x265x110mm, biela XW403
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-XW403 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | X-ROUND |
| Šírka | 550 mm |
| Výška | 110 mm |
| Hĺbka | 265 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držiak uterákov, Polička |
| Inštalácia | Vŕtanie/lepenie |
| Hmotnosť | 1.7500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8592207024030 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 rokov |
.
Príslušenstvo
3,16 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
MAMUT lepidlo 25ml (High tack - tuba v blistri) 35003TU
expedícia do 8 dní3,16 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mereo Sprchový set Zuna: CB60106ZB, CB700P, CB466C, CB110S, CB465P, CB705A, CB485H
expedícia do 8 dní136,00 €
Pri platbe vopred iba 120,00 €
MIXONA podomietková sprchová batéria, 1 výstup, chróm MG041
expedícia do 8 dní88,58 €
Pri platbe vopred iba 84,00 €

