X-ROUND WHITE WC kefa závesná, mliečne sklo, biela mat XR303W
X-ROUND WHITE WC kefa závesná, mliečne sklo, biela mat XR303W
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-XR303W |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | X-ROUND |
| Rozmer | 95x370x140 mm |
| Šírka | 95 mm |
| Výška | 370 mm |
| Hĺbka | 140 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Mosadz, Sklo |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | WC kefa |
| Inštalácia | Vŕtanie / lepenie |
| Údržba | Podľa odporúčaní |
| Hmotnosť / ks | 1.0500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8592207021183 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | bílá |
Príslušenstvo
3,16 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
MAMUT lepidlo 25ml (High tack - tuba v blistri) 35003TU
expedícia do 8 dní3,16 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
Mohlo by vás zaujímať
X-ROUND BLACK WC kefa závesná, mliečne sklo, čierna mat XR303B
expedícia do 8 dní44,83 €
Pri platbe vopred iba 43,00 €
X-STEEL WC kefa nástenná, brúsená nerez (104113015) XS301
expedícia do 8 dní38,78 €
Pri platbe vopred iba 37,00 €
65,83 €
Pri platbe vopred iba 62,00 €

