X-ROUND závesné kozmet. zrkadlo bez osvetlenia, priemer 200mm, chróm (112201512) XR006
X-ROUND závesné kozmet. zrkadlo bez osvetlenia, priemer 200mm, chróm (112201512) XR006
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-XR006 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Otočné a obojstranné
- Z jednej strany 3x zoom
- Na ramene s kĺbom
- Bez osvetlenia
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | X-ROUND |
| Rozmer | 230x280x430 mm |
| Priemer zátky | 180 mm |
| Dĺžka | 300 mm |
| Šírka | 230 mm |
| Výška | 280 mm |
| Hĺbka | 430 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 1.0500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8592207017711 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | chrom |
Príslušenstvo
230,91 €
Pri platbe vopred iba 219,00 €
expedícia do 8 dní
Podobný tovar
Kozmetické zrkadlo hranaté závesné, 150x205mm, chróm
na objednávku70,81 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €
Mohlo by vás zaujímať
X-ROUND BLACK E kozmetické zrkadlo závesné, Ø 200mm, obojstranné, čierna mat
expedícia do 8 dní49,01 €
Kozmetické zrkadlo s LED osvetlením, hranaté, chróm MW834
expedícia do 8 dní202,45 €
Pri platbe vopred iba 192,00 €

