X-SQUARE sklenená polica 500mm, chróm/číre sklo XQ009-14
X-SQUARE sklenená polica 500mm, chróm/číre sklo XQ009-14
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-XQ009-14 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | X-SQUARE |
| Rozměr | 500x55x120 mm |
| Délka | 500 mm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 55 mm |
| Hloubka | 120 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz, Sklo |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Polička |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.9750 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913976704 |
.
| Farba doplnku | chrom |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
Nimco Kora KO 24031-86 Dávkovač na tekuté mydlo
do týždňa v e-shope17,33 €
Pri platbe vopred iba 16,00 €
Nimco Unix UN 13031W-T-26 Dávkovač tekutého mydla chróm
do týždňa v e-shope38,18 €
Pri platbe vopred iba 36,00 €


