X-SQUARE sklenená polica 900mm, chróm/mliečne sklo XQ009-08
X-SQUARE sklenená polica 900mm, chróm/mliečne sklo XQ009-08
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-XQ009-08 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | X-SQUARE |
| Rozměr | 900x55x120 mm |
| Délka | 900 mm |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 55 mm |
| Hloubka | 120 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz, Sklo |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Polička |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 1.9950 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913976650 |
.
| Farba doplnku | chrom |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
na objednávku
Mohlo by vás zaujímať
Omnires SWITCH Drezová batéria s pripojením na vodný filter, grafit SW9057GR
expedícia do 14 dní344,78 €


