X-STEEL držiak na uteráky 505mm, brúsená nerez (104204125) XS401
X-STEEL držiak na uteráky 505mm, brúsená nerez (104204125) XS401
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-XS401 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | X-STEEL |
| Rozmer | 505x55x65 mm |
| Dĺžka | 505 mm |
| Šírka | 505 mm |
| Výška | 55 mm |
| Hĺbka | 65 mm |
| Farba | Nerez mat |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držiak uterákov: jednoramenný |
| Inštalácia | Vŕtanie / lepenie |
| Hmotnosť / ks | 0.7000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913946646 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | nerez |
Príslušenstvo
3,16 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
MAMUT lepidlo 25ml (High tack - tuba v blistri) 35003TU
expedícia do 8 dní3,16 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
X-STEEL mydlenka sklenená, brúsená nerez (104108045) XS802
expedícia do 8 dní23,12 €
Pri platbe vopred iba 22,00 €
Mohlo by vás zaujímať
LARISSA polička na uteráky s hrazdou 600mm, chróm WS029 56802
expedícia do 8 dní124,17 €
Pri platbe vopred iba 118,00 €
SHICK nástenný držiak uterákov 500x1344 mm, okrúhly, chróm SH500
expedícia do 8 dní177,54 €
Pri platbe vopred iba 168,00 €

