X-STEEL držiak na uteráky 655mm, brúsená nerez (104204045) XS402
X-STEEL držiak na uteráky 655mm, brúsená nerez (104204045) XS402
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-XS402 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | X-STEEL |
| Rozmer | 655x55x65 mm |
| Dĺžka | 655 mm |
| Šírka | 655 mm |
| Výška | 55 mm |
| Hĺbka | 65 mm |
| Farba | Nerez mat |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držiak uterákov: jednoramenný |
| Inštalácia | Vŕtanie / lepenie |
| Hmotnosť / ks | 0.4700 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8592207002052 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | nerez |
Príslušenstvo
3,16 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
MAMUT lepidlo 25ml (High tack - tuba v blistri) 35003TU
expedícia do 8 dní3,16 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
X-STEEL mydlenka sklenená, brúsená nerez (104108045) XS802
expedícia do 8 dní23,12 €
Pri platbe vopred iba 22,00 €
Mohlo by vás zaujímať
X-SQUARE držiak uterákov dvojitý 650mm, chróm (132204052) XQ404
expedícia do 8 dní58,34 €
Pri platbe vopred iba 55,00 €
X-ROUND polička na uteráky 650mm, chróm (104205082) XR413
expedícia do 8 dní74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
LARISSA dvojitý držiak uterákov 600x122mm, chróm WS011 56794
expedícia do 8 dní74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €

