X-STEEL háčik, brúsená nerez (104106025) XS201
X-STEEL háčik, brúsená nerez (104106025) XS201
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-XS201 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | X-STEEL |
| Rozmer | 55x55x50 mm |
| Šírka | 55 mm |
| Výška | 55 mm |
| Hĺbka | 50 mm |
| Farba | Nerez mat |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Háčik |
| Inštalácia | Vŕtanie / lepenie |
| Hmotnosť / ks | 0.1990 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8592207009051 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | nerez |
Príslušenstvo
3,16 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
MAMUT lepidlo 25ml (High tack - tuba v blistri) 35003TU
expedícia do 8 dní3,16 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
Mohlo by vás zaujímať
LOREA skrinka s umývadlom 101x46x51, 5cm, pravá, dub alabama/biela mat LE080-2231-R-02
expedícia do 8 dní624,47 €
Pri platbe vopred iba 577,00 €
THEIA umývadlová skrinka 101,4x43,2x43,5cm, 2xzásuvka, borovica rustik (TH109) TH105-1616
na objednávku515,53 €
Pri platbe vopred iba 489,00 €

