X-STEEL pohár na postavenie, biela XS105W 59332
X-STEEL pohár na postavenie, biela XS105W 59332
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-XS105W |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | X-STEEL |
| Rozměr | 115x115x95 mm |
| Šířka | 115 mm |
| Výška | 115 mm |
| Hloubka | 95 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Mosaz, Polyresin |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Sklenka/Držák kartáčků |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.2360 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8592207028045 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | bílá |
Mohlo by vás zaujímať
1 303,12 €
Pri platbe vopred iba 1 204,00 €
1 005,09 €
Pri platbe vopred iba 953,00 €
LATUS umývadlová batéria do podlahy, chróm 1102-75
na objednávku782,37 €
Pri platbe vopred iba 742,00 €

