YLENIA dávkovač mydla na postavenie, ružová
YLENIA dávkovač mydla na postavenie, ružová
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-YL8010 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | YLENIA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 77x166x77 mm |
| Šířka | 77 mm |
| Výška | 166 mm |
| Hloubka | 77 mm |
| Barva | Růžová |
| Materiál | Polyresin |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Dávkovač mýdla |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.3735 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341356340 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba doplnku | růžová |
Mohlo by vás zaujímať
PYXIS dávkovač mydla na postavenie, Nemo PY8089
expedícia do 8 dní9,35 €
Pri platbe vopred iba 9,00 €
QUADROTTO dávkovač mydla na postavenie, biela QU8102
expedícia do 8 dní15,47 €
Pri platbe vopred iba 15,00 €
AFRODITE dávkovač mydla na postavenie, cement 4980
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €

