YLENIA mydlenka na postavenie, tortora
YLENIA mydlenka na postavenie, tortora
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-YL1166 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | YLENIA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 121x19x82 mm |
| Šířka | 121 mm |
| Výška | 19 mm |
| Hloubka | 82 mm |
| Barva | Béžová |
| Materiál | Polyresin |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Mýdlenka |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.2523 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341356197 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba doplnku | béžová |
Mohlo by vás zaujímať
179,95 €
Mexen Flat 360 ° M13 2v1 otočný lineárny odtok 60 cm, čierny - 1710060-40
expedícia do 10 dní57,01 €
Nerezová lišta na vyspádovanie, pravá, výška 10 mm, dĺžka 1200 mm SPD1210-P
expedícia do 8 dní29,18 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €

