YLENIA WC kefa na postavenie, ružová
YLENIA WC kefa na postavenie, ružová
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-YL3310 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | YLENIA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 95x416x95 mm |
| Šířka | 95 mm |
| Výška | 416 mm |
| Hloubka | 95 mm |
| Barva | Růžová |
| Materiál | Polyresin |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | WC štětka |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 1.0651 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341356364 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba doplnku | růžová |
Mohlo by vás zaujímať
Mexen C11 doskový radiátor 300 x 1800 mm, bočné pripojenie, 880 W, čierny - W411-030-180-70
na objednávku128,72 €
Oceľové vykurovacie teleso Mexen CV11 300x1000, spod. príp., 489 W, antracit W611-030-100-66
na objednávku117,12 €

