YLENIA WC kefa na postavenie, tortora
YLENIA WC kefa na postavenie, tortora
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-YL3366 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | YLENIA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 95x416x95 mm |
| Šířka | 95 mm |
| Výška | 416 mm |
| Hloubka | 95 mm |
| Barva | Béžová |
| Materiál | Polyresin |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | WC štětka |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 1.0651 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341356203 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba doplnku | béžová |
Mohlo by vás zaujímať
GLOSTER stropné osvetlenie 2xE14, 40W, bronz AU514
expedícia do 8 dní106,03 €
Pri platbe vopred iba 101,00 €
REA Nástenné svietidlo 40cm zlatá OSW-07011
expedícia do 12 dní50,48 €
Pri platbe vopred iba 49,00 €
MIRAKA LED svietidlo 9W, 230V, 600x35x120mm, akryl, chróm MR600
expedícia do 8 dní45,89 €
Pri platbe vopred iba 44,00 €

