YUKI sprchový panel 210x1450 mm, biela SL290
YUKI sprchový panel 210x1450 mm, biela SL290
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-SL290 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Šírka | 210 mm |
| Výška | 1450 mm |
| Hĺbka | 450 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Plast |
| Inštalácia | Nástenná |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Výbava | AntiCalc |
| Prietok (3 bar): Ručná sprcha | 9.000 l/min |
| Prietok (3 bar): Hlavová sprcha | 12.000 l/min |
| Prietok (3 bar): Bočné trysky | 12.000 l/min |
| Hmotnosť / ks | 7.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913875625 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 2 roky |
Podobný tovar
FIGA sprchový panel, 125x1050 mm, biela SL230
expedícia do 8 dní209,28 €
Pri platbe vopred iba 199,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Comad SET-VIC B OAK 120 CM LOLA GW Nábytková zostava 120 cm s doskou a 2 umývadlami
expedícia do 10 dní361,99 €
Kúpeľňová skrinka 2 zásuvková s umývadlom SAT B-Way 79x50x45 cm dub mat BWAY280OAKU2BB
expedícia do 4 dní526,77 €


