YUKON umývadlo 80x45cm, liaty mramor, biela YU080
YUKON umývadlo 80x45cm, liaty mramor, biela YU080
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-YU080 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Súčasťou balenia je prepadová súprava
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | YUKON |
| Rozmer | 80x45 cm |
| Šírka | 800 mm |
| Hĺbka | 450 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Liaty mramor |
| Inštalácia | Nástenné-konzola, Do nábytku |
| Typ umývadla | Nábytkové umývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Hmotnosť / ks | 14.8600 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913832055 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
51,08 €
Pri platbe vopred iba 49,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
PIQUADRATO umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, chróm 0510OT25K7
expedícia do 8 dní34,16 €
Pri platbe vopred iba 32,00 €
Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, veľká zátka, hr.10-55mm, čierna CV1002B
expedícia do 8 dní22,24 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Aqualine PIEDRA nábytkové umývadlo 71x46cm 43071
na objednávku111,72 €
Pri platbe vopred iba 106,00 €
JUNO umývadlo 100x15x47cm, liaty mramor, biela, ľavé JU101
expedícia do 8 dní255,82 €
Pri platbe vopred iba 243,00 €
84,69 €
Pri platbe vopred iba 80,00 €


