ZARA 65 nábytkové umývadlo 64,5x46cm 10065
ZARA 65 nábytkové umývadlo 64,5x46cm 10065
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-10065 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozmer | 64,5x46 cm |
| Šírka | 645 mm |
| Hĺbka | 460 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky, Do nábytku |
| Typ umývadla | Nábytkové umývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Polkruh |
| Hmotnosť / ks | 15.9500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913872235 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
36,06 €
Pri platbe vopred iba 33,00 €
expedícia do 8 dní
11,29 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
skladom
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Aqualine Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, malá zátka, hr.30-45mm, chróm TF8001
expedícia do 8 dní10,86 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
Umývadlový sifón šetriaci miesto 5/4", DN32, biela 151.127.0
expedícia do 8 dní10,81 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
Aqualine Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm okrúhly, chróm CV1003
expedícia do 8 dní21,92 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Velar posuvný sprchovací kút 90 x 70 cm, matný, chróm - 871-090-070-31-01
expedícia do 10 dní424,05 €
Sprchovací kút Mexen Mist-B s výklopným mechanizmom 70 x 90 cm, priehľadný, zlatý - 8A2T-070-090-50-00
expedícia do 10 dní353,38 €


