Zásobník hygienických sáčkov, 13,4x26x9 cm, leštený nerez 2330
Zásobník hygienických sáčkov, 13,4x26x9 cm, leštený nerez 2330
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-2330 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Rozmer | 134x26x90 mm |
| Šírka | 134 mm |
| Výška | 26 mm |
| Hĺbka | 90 mm |
| Farba | Leštená nerez |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Hranaté |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.3150 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341112847 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | nerez |
Príslušenstvo
49,22 €
Pri platbe vopred iba 46,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
Skladací sprchovací kút Mexen Exo 90 x 110 cm, priehľadný, čierny - 816-090-110-70-00
expedícia do 10 dní418,16 €
Sprchovací kút Mexen Lunar T s pravými pántami 110 x 90 cm, priehľadný, biely - 834T-110-090-20-00-P
expedícia do 10 dní512,40 €
Mexen Pretoria sklopná sprchová kabína 90 x 110 cm, grafit, chróm - 852-090-110-01-40
expedícia do 10 dní390,35 €

