Závesná výlevka 55x34cm, plast, biela PI5055
Závesná výlevka 55x34cm, plast, biela PI5055
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-PI5055 |
- prepadová súprava, výpusť a sifón je súčasťou balenia
- mriežku možno zakúpiť dodatočne
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozmer | 55x21x34 cm |
| Šírka | 550 mm |
| Výška | 210 mm |
| Hĺbka | 340 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Polypropylen |
| Prepad | ÁNO |
| Hmotnosť / ks | 3.3300 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913840111 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Odtieň drezu | bílá |
Príslušenstvo
Doporučujeme přikoupit
AQUALINE 35 nástenná batéria, ramienko S, 177mm, chróm 52146
expedícia do 8 dníPodobný tovar
Aqualine Závesná výlevka 55x37cm, plast, biela PI5052
expedícia do 8 dníMohlo by vás zaujímať


