Závesné WC ABSOLUTE Rimless s podomietkovou nádržkou a tlačidlom, biela 10AB02002-SET5
Závesné WC ABSOLUTE Rimless s podomietkovou nádržkou a tlačidlom, biela 10AB02002-SET5
| Kód: | Kód: UBC-10AB02002-SET5 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Rozměr | 34,7x50 cm |
|---|---|
| Šířka | 347 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | Rimless |
| Objem splachovací vody | Splachování 4 l |
| Tvar | Klasik |
| Výbava | WC set |
| Hmotnost / ks | 46.5500 kg |
| Balení | 5 ks |
| EAN | 8590913928192 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | bílá |
Mohlo by vás zaujímať
Blanco LEMIS XL 6S-IF 523034 drez s odkvapom, obojstr. nerez kartáčovaná, vstav/do roviny
expedícia do 4 dní248,05 €
Pri platbe vopred iba 230,00 €


