Závesné WC AVVA Rimless batérie a bidet. spŕška s nádržkou a tlačidlom, biela 100315-SET5
Závesné WC AVVA Rimless batérie a bidet. spŕška s nádržkou a tlačidlom, biela 100315-SET5
| Kód: | Kód: UBC-100315-SET5 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Rozměr | 35,5x53 cm |
|---|---|
| Šířka | 355 mm |
| Hloubka | 530 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | Rimless |
| Tvar | Klasik |
| Výbava | CleanWash bidetová sprška, WC set, Skryté uchycení |
| Hmotnost / ks | 43.5000 kg |
| Balení | 5 ks |
| EAN | 8590913927430 |
.
Príslušenstvo
141,97 €
Pri platbe vopred iba 135,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
ARCO rohový ventil A-80 1/2"x3/8", anticalc, chróm, pár NOV76MAC
expedícia do 8 dní17,43 €
Pri platbe vopred iba 17,00 €


