Závesné WC AVVA Rimless s podomietkovou nádržkou a tlačidlom Schwab, biela 100314-SET5
Závesné WC AVVA Rimless s podomietkovou nádržkou a tlačidlom Schwab, biela 100314-SET5
| Kód: | Kód: UBC-100314-SET5 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Rozměr | 35,5x53 cm |
|---|---|
| Šířka | 355 mm |
| Hloubka | 530 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | Rimless |
| Objem splachovací vody | Splachování 3 l, Splachování 6 l |
| Tvar | Klasik |
| Výbava | WC set, Skryté uchycení |
| Hmotnost / ks | 43.5000 kg |
| Balení | 5 ks |
| EAN | 8590913928147 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba doplnku | bílá |
Mohlo by vás zaujímať
Omnires STRONGFRAME + MINIMAL podomietkový WC set s ECO splach, biela mat STFWCECO1M-RWM
expedícia do 14 dní176,90 €
401,21 €
Súprava podomietkového WC Mexen, rám Felix Slim s WC misou Lena, biela - 6103322XX00
expedícia do 10 dní264,46 €


