Závesné WC NERA s podomietkovou nádržkou a tlačidlom Schwab, biela NS952-SET5
Závesné WC NERA s podomietkovou nádržkou a tlačidlom Schwab, biela NS952-SET5
| Kód: | Kód: UBC-NS952-SET5 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Rozměr | 35,5x50 cm |
|---|---|
| Šířka | 355 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | Standard |
| Objem splachovací vody | Splachování 3 l, Splachování 6 l |
| Tvar | Klasik |
| Výbava | WC set |
| Hmotnost / ks | 41.5400 kg |
| Balení | 5 ks |
| EAN | 8590913928178 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | bílá |
Mohlo by vás zaujímať
Súprava podomietkového WC Mexen, rám Felix Slim s WC misou Lena, biela - 6103322XX00
expedícia do 10 dní264,46 €
Omnires STRONGFRAME + MINIMAL podomietkový WC set, zlatá lesk STFWC1M-RGL
expedícia do 14 dní207,87 €
183,74 €


