Závesné WC SENTIMENTI Rimless s podomietkovou nádržkou a tlačidlom, biela 10AR02010SV-SET5
Závesné WC SENTIMENTI Rimless s podomietkovou nádržkou a tlačidlom, biela 10AR02010SV-SET5
| Kód: | Kód: UBC-10AR02010SV-SET5 |
Vlastnosti
| Rozměr | 36,3x51 cm |
|---|---|
| Šířka | 363 mm |
| Hloubka | 510 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | Rimless |
| Objem splachovací vody | Splachování 4 l |
| Tvar | Klasik |
| Výbava | WC set, Skryté uchycení |
| Hmotnost / ks | 39.9300 kg |
| Balení | 5 ks |
| EAN | 8590913928154 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | bílá |
Mohlo by vás zaujímať
Kúpeľňová skrinka Mexen Orio 100 cm s umývadlom Vela vľavo, 1S, 1D, matná biela - 91A13-10047-3-BBFF01-W23L01
expedícia do 10 dní597,82 €


