ZEN BLACK držiak toaletného papiera bez krytu 166480
ZEN BLACK držiak toaletného papiera bez krytu 166480
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-166480 |
Vlastnosti
| Značka | SONIA |
|---|---|
| Séria | ZEN |
| Rozmer | 158x46x68 mm |
| Šírka | 158 mm |
| Výška | 46 mm |
| Hĺbka | 68 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Ostatné tvary |
| Druh | Držiak toal. papiera |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Údržba | Podľa odporúčaní |
| Hmotnosť / ks | 0.4300 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8423561166480 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | černá |
Podobný tovar
PIRENEI držiak toaletného papiera bez krytu, čierna mat PI2414
expedícia do 8 dní35,23 €
Pri platbe vopred iba 33,00 €
FLORI držiak toaletného papiera bez krytu, čierna mat RF017/15
expedícia do 8 dní51,24 €
Pri platbe vopred iba 49,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Rea Podomietková sprchová sada Rea Lungo Diamond Gold+ BOX REA-P6965
expedícia do 12 dní274,17 €
Pri platbe vopred iba 267,00 €
Podomietkový sprchový set s ter.batériou a držiakom, 2 výstupy, hranatá, chróm MB453-01
na objednávku840,50 €
Pri platbe vopred iba 776,00 €
Omnires Y termostatický sprchový systém pre vstavanú inštaláciu, matná biela SYSYT05WM
expedícia do 14 dní777,85 €

