ZEN CHROM držiak toaletného papiera s krytom 161034
ZEN CHROM držiak toaletného papiera s krytom 161034
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-161034 |
Vlastnosti
| Značka | SONIA |
|---|---|
| Séria | ZEN |
| Rozmer | 136x99x80 mm |
| Šírka | 136 mm |
| Výška | 99 mm |
| Hĺbka | 80 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Ostatné tvary |
| Druh | Držiak toal. papiera |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.6090 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8423561161034 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
Držiak toaletného papiera s poličkou 15x10x12cm, čierna mat/orech SKA417
expedícia do 8 dní22,50 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
INSIA držiak toaletného papiera s krytom, chróm IS007
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
X-ROUND GOLD držiak toaletného papiera s krytom, zlato mat XR732GB
expedícia do 8 dní59,77 €
Pri platbe vopred iba 57,00 €

