ZEN CHROM držiak uterákov 750 mm 160952
ZEN CHROM držiak uterákov 750 mm 160952
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-160952 |
Vlastnosti
| Značka | SONIA |
|---|---|
| Séria | ZEN |
| Rozmer | 778x46x68 mm |
| Dĺžka | 778 mm |
| Šírka | 778 mm |
| Výška | 46 mm |
| Hĺbka | 68 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Ostatné tvary |
| Druh | Držiak uterákov: jednoramenný |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.8180 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8423561160952 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Podobný tovar
PIRENEI držiak uterákov 800x66mm, chróm PI218013
expedícia do 8 dní85,03 €
Pri platbe vopred iba 81,00 €
Mohlo by vás zaujímať
1 010,14 €
Pri platbe vopred iba 961,00 €
Franke mikrovlnná rúra Smart FSM 25 MW XS 131.0627.471
na objednávku493,54 €
Pri platbe vopred iba 469,00 €
TEKA Vstavaná rustikálna mikrovlnná rúra MWR 22 BI ATBS Čierna
expedícia do 14 dní397,75 €
Pri platbe vopred iba 366,00 €

