ZERO držiak uterákov otvorený, chróm ZE006
ZERO držiak uterákov otvorený, chróm ZE006
| Výrobca: | Výrobca: METAFORM |
| Kód: | Kód: UBC-ZE006 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | METAFORM |
|---|---|
| Séria | ZERO |
| Rozmer | 200x145x55 mm |
| Šírka | 200 mm |
| Výška | 145 mm |
| Hĺbka | 55 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Oceľ, Zliatina |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držiak uterákov: kruh |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.2700 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003062096983 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | chrom |
Mohlo by vás zaujímať
ZOOM LINE BLACK štvrťkruhová sprchová zástena 900x900mm, číre sklo, pravá ZL2615BR
expedícia do 8 dní764,58 €
Pri platbe vopred iba 708,00 €


