Zmiešavacia kartuša 40mm vysoká 521840
Zmiešavacia kartuša 40mm vysoká 521840
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-521840 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Priemer zátky | 40 mm |
| Druh ovládania | Zmiešavacie kartuše |
| Priemer kartuše | 40 mm |
| Hmotnosť / ks | 0.0630 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913921087 |
| Taric | 84819000 |
| Záruka | 2 roky |
Mohlo by vás zaujímať
ALCA A104A/1120 Montážny rám pre umývadlo a batériu
na objednávku88,09 €
Pri platbe vopred iba 82,00 €
171,76 €


