ZOJA skrinka s keramickým umývadlom 40x22 cm, dub platin 51049DP-01
ZOJA skrinka s keramickým umývadlom 40x22 cm, dub platin 51049DP-01
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-51049DP-01 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | ZOJA |
| Rozmer | 39,5x51,8x22 cm |
| Šírka | 395 mm |
| Výška | 518 mm |
| Hĺbka | 220 mm |
| Farba | Hnedá |
| Dekor | Dub platin |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Dvierka |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Výbava | Nutná montáž |
| Hmotnosť / ks | 10.6400 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913942334 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | béžová |
| Typ zatvárania | dvířka |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | do 300 mm |
Príslušenstvo
7,65 €
Pri platbe vopred iba 7,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Aqualine Umývadlová výpusť 5/4“, neuzatvárateľná, veľká krytka, hr.10-50mm, chróm TF6001
expedícia do 8 dní17,34 €
Pri platbe vopred iba 16,00 €
Mohlo by vás zaujímať
KLAVER podlahový žľab s nerezovým roštom, L-810, DN50, zlato mat 73731GB
expedícia do 8 dní134,41 €
Pri platbe vopred iba 125,00 €
Lineárny plastový žľab 850 mm s nerez. rámikom, medium mat CH PA 850 MN 1
expedícia do 8 dní129,49 €


