ZOOM BLACK sprchové dvere skladacie 700mm, číre sklo, ľavé ZL4715BL
ZOOM BLACK sprchové dvere skladacie 700mm, číre sklo, ľavé ZL4715BL
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ZL4715BL |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Pouze dveře. Pro instalaci do niky je zapotřebí přikoupit ZL4989B ZOOM BLACK magnetický profil.
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ZOOM BLACK |
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Dveře do kombinace |
| Typ otevírání | Skládací |
| Směr otevírání | Levé |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Hmotnost / ks | 31.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913961700 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 3 roky |
.
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Levé |
| Systém otvárania | Skládací |
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
512,49 €
Pri platbe vopred iba 485,00 €
369,00 €
Pri platbe vopred iba 349,00 €
Dekoratívny radiátor Mexen Texas 1800 x 460 mm, 965 W, biely - W203-1800-460-00-20
expedícia do 10 dní210,67 €

