ZOOM BLACK sprchové dvere skladacie 800mm, číre sklo, pravé ZL4815BR
ZOOM BLACK sprchové dvere skladacie 800mm, číre sklo, pravé ZL4815BR
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ZL4815BR |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Pouze dveře. Pro instalaci do niky je zapotřebí přikoupit ZL4989B ZOOM BLACK magnetický profil.
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ZOOM BLACK |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Dveře do kombinace |
| Typ otevírání | Skládací |
| Směr otevírání | Pravé |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Hmotnost / ks | 31.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913961731 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 3 roky |
.
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Pravé |
| Systém otvárania | Skládací |
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
Mexen G01 sada termostatická dvojrúrková DN50, lomená 1/2"x3/4", nikel - W911-012-918-01
expedícia do 10 dní16,92 €
TWIN pripojovacia sada ventilov pre stredové pripojenie, rozstup 50mm, chróm CP401S
expedícia do 8 dní141,97 €
Pri platbe vopred iba 135,00 €

