Zoom Line Black obdĺžnikový sprchovací kút 1100x800mm L/P variant ZL1311BZL3280B
Zoom Line Black obdĺžnikový sprchovací kút 1100x800mm L/P variant ZL1311BZL3280B
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ZL1311BZL3280B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | ZOOM LINE BLACK |
| Rozmer | 110x80 cm |
| Šírka | 1100 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 800 mm |
| Farba profilu | Čierna mat |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Otváracie jednokrídlové |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 570 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Otváranie von i dovnútra, Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 61.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913903052 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Křídlové |
Príslušenstvo
45,89 €
Pri platbe vopred iba 44,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
GELCO sklopné sedátko do sprchového kúta 32,5x32,5 cm, tmavo šedá GS120G
expedícia do 8 dní143,71 €
Pri platbe vopred iba 134,00 €
347,87 €
Pri platbe vopred iba 322,00 €
GELCO sklopné sedátko do sprchového kúta 32,5x32,5 cm, biela GS120W
expedícia do 8 dní184,24 €
Pri platbe vopred iba 176,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Easy Line obdĺžniková zástena 1000x900mm, číre sklo EL1015EL3315
expedícia do 8 dní471,66 €
Pri platbe vopred iba 436,00 €
THRON LINE SQUARE obdĺžnikový sprchovací kút 1000x900mm, hranaté pojazdy TL1090-5002
expedícia do 8 dní662,33 €
Pri platbe vopred iba 612,00 €
Easy Line obdĺžnik/štvorec sprchovací kút pivot dvere 800-900x900mm L/P variant, brick sklo
expedícia do 8 dní454,29 €
Pri platbe vopred iba 420,00 €


