Zoom Line Black obdĺžnikový sprchovací kút 1100x900mm L/P variant ZL1311BZL3290B
Zoom Line Black obdĺžnikový sprchovací kút 1100x900mm L/P variant ZL1311BZL3290B
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ZL1311BZL3290B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | ZOOM LINE BLACK |
| Rozmer | 110x90 cm |
| Šírka | 1100 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 900 mm |
| Farba profilu | Čierna mat |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Otváracie jednokrídlové |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 570 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Otváranie von i dovnútra, Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 64.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913903069 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Křídlové |
Príslušenstvo
45,89 €
Pri platbe vopred iba 44,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
396,68 €
Pri platbe vopred iba 368,00 €
KARIA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 110x90x4cm, biela 59111
expedícia do 8 dní362,43 €
Pri platbe vopred iba 336,00 €
GELCO sklopné sedátko do sprchového kúta 32,5x32,5 cm, tmavo šedá GS120G
expedícia do 8 dní143,71 €
Pri platbe vopred iba 134,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Orio kúpeľňová skrinka pod umývadlo 90 cm, 1 zásuvka, matný grafit - 91A10-09023-1-BF66
expedícia do 10 dní212,03 €


