Zoom Line Black obdĺžnikový sprchovací kút 1200x1000mm L/P variant ZL1312BZL3210B
Zoom Line Black obdĺžnikový sprchovací kút 1200x1000mm L/P variant ZL1312BZL3210B
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ZL1312BZL3210B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | ZOOM LINE BLACK |
| Rozmer | 120x100 cm |
| Šírka | 1200 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 1000 mm |
| Farba profilu | Čierna mat |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Otváracie jednokrídlové |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 620 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Otváranie von i dovnútra, Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 70.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913903014 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Křídlové |
Príslušenstvo
45,89 €
Pri platbe vopred iba 44,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
KARIA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 120x100x4cm, biela 26611
expedícia do 8 dní406,15 €
Pri platbe vopred iba 376,00 €
GELCO sklopné sedátko do sprchového kúta 32,5x32,5 cm, biela GS120W
expedícia do 8 dní184,24 €
Pri platbe vopred iba 176,00 €
431,64 €
Pri platbe vopred iba 400,00 €
Mohlo by vás zaujímať
888,43 €
Pri platbe vopred iba 821,00 €
THRON LINE ROUND obdĺžnikový sprchovací kút 1100x900mm, okrúhle pojazdy TL1190-5005
expedícia do 8 dní679,70 €
Pri platbe vopred iba 628,00 €
EASY LINE trojstenný sprchovací kút 1500x1000mm, L/P variant, číre sklo EL1515EL3415EL3415
expedícia do 8 dní810,98 €
Pri platbe vopred iba 749,00 €


