Zoom Line Black obdĺžnikový sprchovací kút 1300x900mm L/P variant ZL1313BZL3290B
Zoom Line Black obdĺžnikový sprchovací kút 1300x900mm L/P variant ZL1313BZL3290B
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ZL1313BZL3290B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | ZOOM LINE BLACK |
| Rozmer | 130x90 cm |
| Šírka | 1300 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 900 mm |
| Farba profilu | Čierna mat |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Otváracie jednokrídlové |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 620 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Otváranie von i dovnútra, Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 70.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913903090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Křídlové |
Príslušenstvo
45,89 €
Pri platbe vopred iba 44,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
GELCO sklopné sedátko do sprchového kúta 32,5x32,5 cm, biela GS120W
expedícia do 8 dní184,24 €
Pri platbe vopred iba 176,00 €
427,99 €
Pri platbe vopred iba 397,00 €
GELCO sklopné sedátko do sprchového kúta 32,5x32,5 cm, tmavo šedá GS120G
expedícia do 8 dní143,71 €
Pri platbe vopred iba 134,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ALTIS LINE BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1600x900 mm, Ľ/P variant AL4312BAL6012B
expedícia do 8 dní926,63 €
Pri platbe vopred iba 856,00 €
815,49 €
Pri platbe vopred iba 753,00 €
THRON LINE ROUND obdĺžnikový sprchovací kút 1400x1000mm, okrúhle pojazdy TL1410-5005
expedícia do 8 dní749,16 €
Pri platbe vopred iba 692,00 €


