Zoom Line Black obdĺžnikový sprchovací kút 1400x800mm L/P variant ZL1314BZL3280B
Zoom Line Black obdĺžnikový sprchovací kút 1400x800mm L/P variant ZL1314BZL3280B
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ZL1314BZL3280B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | ZOOM LINE BLACK |
| Rozmer | 140x80 cm |
| Šírka | 1400 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 800 mm |
| Farba profilu | Čierna mat |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Otváracie jednokrídlové |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 620 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Otváranie von i dovnútra, Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 70.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913903021 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Křídlové |
Príslušenstvo
45,89 €
Pri platbe vopred iba 44,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
GELCO sklopné sedátko do sprchového kúta 32,5x32,5 cm, biela GS120W
expedícia do 8 dní184,24 €
Pri platbe vopred iba 176,00 €
424,36 €
Pri platbe vopred iba 393,00 €
GELCO sklopné sedátko do sprchového kúta 32,5x32,5 cm, tmavo šedá GS120G
expedícia do 8 dní143,71 €
Pri platbe vopred iba 134,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Easy Line obdĺžnikový sprchovací kút 1100x700mm L/P variant, brick sklo EL1138EL3138
expedícia do 8 dní478,61 €
Pri platbe vopred iba 442,00 €
Easy Line obdĺžnik/štvorec sprchovací kút pivot dvere 800-900x900mm L/P variant, brick sklo
expedícia do 8 dní454,29 €
Pri platbe vopred iba 420,00 €
EASY LINE trojstenný sprchovací kút 1000x900mm, L/P variant, číre sklo EL1015EL3315EL3315
expedícia do 8 dní724,15 €
Pri platbe vopred iba 669,00 €


