Zoom Line Black obdĺžnikový sprchovací kút 1400x900mm L/P variant ZL1314BZL3290B
Zoom Line Black obdĺžnikový sprchovací kút 1400x900mm L/P variant ZL1314BZL3290B
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ZL1314BZL3290B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | ZOOM LINE BLACK |
| Rozmer | 140x90 cm |
| Šírka | 1400 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 900 mm |
| Farba profilu | Čierna mat |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Otváracie jednokrídlové |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 620 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Otváranie von i dovnútra, Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 73.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913903038 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Křídlové |
Príslušenstvo
45,89 €
Pri platbe vopred iba 44,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
GELCO sklopné sedátko do sprchového kúta 32,5x32,5 cm, tmavo šedá GS120G
expedícia do 8 dní143,71 €
Pri platbe vopred iba 134,00 €
458,59 €
Pri platbe vopred iba 425,00 €
GELCO sklopné sedátko do sprchového kúta 32,5x32,5 cm, biela GS120W
expedícia do 8 dní184,24 €
Pri platbe vopred iba 176,00 €
Mohlo by vás zaujímať
EASY BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1100x800mm, číre sklo L/P varianta
expedícia do 8 dní613,36 €
423,02 €
Pri platbe vopred iba 391,00 €
ROLLS LINE obdĺžnikový sprchovací kút 1500x1000 mm, L/P variant, číre sklo RL1515RL3415
expedícia do 8 dní971,79 €
Pri platbe vopred iba 898,00 €


