Zoom Line Black obdĺžnikový sprchovací kút 800x1000mm L/P variant ZL1280BZL3210B
Zoom Line Black obdĺžnikový sprchovací kút 800x1000mm L/P variant ZL1280BZL3210B
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ZL1280BZL3210B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | ZOOM LINE BLACK |
| Rozmer | 80x100 cm |
| Šírka | 800 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 1000 mm |
| Farba profilu | Čierna mat |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Otváracie jednokrídlové |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 715 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Otváranie von i dovnútra, Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 58.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913902925 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Křídlové |
Doporučujeme přikoupit
KARIA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 100x80x4cm, biela 45511
expedícia do 8 dní327,46 €
Pri platbe vopred iba 303,00 €
GELCO sklopné sedátko do sprchového kúta 32,5x32,5 cm, tmavo šedá GS120G
expedícia do 8 dní143,71 €
Pri platbe vopred iba 134,00 €
VARESA spŕch. vanička z liateho mramoru so záklopom, obdĺžnik 100x80x4cm, biela 71605
expedícia do 8 dní384,29 €
Pri platbe vopred iba 356,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ROLLS LINE obdĺžnikový sprchovací kút 1600x800 mm, L/P variant, číre sklo RL1615RL3215
expedícia do 8 dní971,79 €
Pri platbe vopred iba 898,00 €
THRON LINE ROUND obdĺžnikový sprchovací kút 1200x700mm, okrúhle pojazdy TL1270-5005
expedícia do 8 dní662,33 €
Pri platbe vopred iba 612,00 €
EASY LINE trojstenný sprchovací kút 1100x800mm, L/P variant, číre sklo EL1115EL3215EL3215
expedícia do 8 dní706,78 €
Pri platbe vopred iba 653,00 €


