Zoom Line Black obdĺžnikový sprchovací kút 800x900mm L/P variant ZL1280BZL3290B
Zoom Line Black obdĺžnikový sprchovací kút 800x900mm L/P variant ZL1280BZL3290B
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ZL1280BZL3290B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | ZOOM LINE BLACK |
| Rozmer | 80x90 cm |
| Šírka | 800 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 900 mm |
| Farba profilu | Čierna mat |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Otváracie jednokrídlové |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 715 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Otváranie von i dovnútra, Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 55.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913902918 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Křídlové |
Doporučujeme přikoupit
GELCO sklopné sedátko do sprchového kúta 32,5x32,5 cm, tmavo šedá GS120G
expedícia do 8 dní143,71 €
Pri platbe vopred iba 134,00 €
GELCO sklopné sedátko do sprchového kúta 32,5x32,5 cm, biela GS120W
expedícia do 8 dní184,24 €
Pri platbe vopred iba 176,00 €
309,26 €
Pri platbe vopred iba 287,00 €
Mohlo by vás zaujímať
THRON LINE SQUARE obdĺžnikový sprchovací kút 1600x1000mm, hranaté pojazdy TL1610-5002
expedícia do 8 dní783,55 €
Pri platbe vopred iba 724,00 €
Zoom Line Black obdĺžnikový sprchovací kút 1100x1000mm L/P variant ZL1311BZL3210B
expedícia do 8 dní860,64 €
Pri platbe vopred iba 795,00 €
THRON LINE ROUND obdĺžnikový sprchovací kút 1400x700mm, okrúhle pojazdy TL1470-5005
expedícia do 8 dní697,07 €
Pri platbe vopred iba 644,00 €


