Zoom Line Black obdĺžnikový sprchovací kút 900x800mm L/P variant ZL1290BZL3280B
Zoom Line Black obdĺžnikový sprchovací kút 900x800mm L/P variant ZL1290BZL3280B
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ZL1290BZL3280B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | ZOOM LINE BLACK |
| Rozmer | 90x80 cm |
| Šírka | 900 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 800 mm |
| Farba profilu | Čierna mat |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Otváracie jednokrídlové |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 815 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Otváranie von i dovnútra, Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 55.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913902932 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Křídlové |
Doporučujeme přikoupit
GELCO sklopné sedátko do sprchového kúta 32,5x32,5 cm, biela GS120W
expedícia do 8 dní184,24 €
Pri platbe vopred iba 176,00 €
309,26 €
Pri platbe vopred iba 287,00 €
FLEXIA vanička z liateho mramoru s možnosťou úpravy rozmeru, 90x80x3cm 72927
expedícia do 8 dní280,12 €
Pri platbe vopred iba 260,00 €
Mohlo by vás zaujímať
THRON LINE ROUND obdĺžnikový sprchovací kút 1100x1000mm, okrúhle pojazdy TL1110-5005
expedícia do 8 dní731,06 €
Pri platbe vopred iba 677,00 €
471,66 €
Pri platbe vopred iba 436,00 €
EASY LINE trojstenný sprchovací kút 1100x1000mm, L/P variant, číre sklo EL1115EL3415EL3415
expedícia do 8 dní755,42 €
Pri platbe vopred iba 698,00 €


