ZOOM LINE BLACK sprchové dvere 1100mm, číre sklo ZL1311B
ZOOM LINE BLACK sprchové dvere 1100mm, číre sklo ZL1311B
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ZL1311B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | ZOOM LINE BLACK |
| Šírka | 1100 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Farba profilu | Čierna mat |
| Tvar | Dvere do niky |
| Typ otvárania | Otváracie jednokrídlové |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 570 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Inštalačná šírka od | 1070 mm |
| Inštalačná šírka do | 1100 mm |
| Vlastnosti | Otváranie von i dovnútra, Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 35.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913856037 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
Príslušenstvo
24,78 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
427,99 €
Pri platbe vopred iba 397,00 €
ZOOM LINE BLACK rozširovací profil pre nástenný pevný profil, 15mm ZL915B
expedícia do 8 dní72,50 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €
MANUS QUADRO nerezový sprchový kanálik s roštom, 1050x130x55 mm GMQ36
expedícia do 8 dní234,24 €
Pri platbe vopred iba 219,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Xorin dvojdrezový oceľový drez 780 x 450 mm, nerezová oceľ - 6441782000-01
expedícia do 10 dní229,70 €
Jednodrezový oceľový drez Mexen Exar s odkvapkávačom, pravý, 620 x 480 mm, meď - 6432621005P-65
expedícia do 10 dní226,77 €


