ZOOM LINE BLACK sprchové dvere 1300mm, číre sklo ZL1313B
ZOOM LINE BLACK sprchové dvere 1300mm, číre sklo ZL1313B
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ZL1313B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | ZOOM LINE BLACK |
| Šírka | 1300 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Farba profilu | Čierna mat |
| Tvar | Dvere do niky |
| Typ otvárania | Otváracie jednokrídlové |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 620 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Inštalačná šírka od | 1270 mm |
| Inštalačná šírka do | 1300 mm |
| Vlastnosti | Otváranie von i dovnútra, Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 41.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913856051 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
Príslušenstvo
24,78 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
MANUS PIASTRA nerezový sprchový kanálik s roštom pre dlažbu, 1250x130x55 mm GMP88
expedícia do 8 dní280,49 €
Pri platbe vopred iba 262,00 €
IRENA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 130x90x3, 5cm HI13090
expedícia do 8 dní441,04 €
Pri platbe vopred iba 412,00 €
IRENA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 130x100x3, 5cm HI130100
expedícia do 8 dní544,79 €
Pri platbe vopred iba 508,00 €
Mohlo by vás zaujímať


