ZOOM LINE BLACK sprchové dvere 1400mm, číre sklo ZL1314B
ZOOM LINE BLACK sprchové dvere 1400mm, číre sklo ZL1314B
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ZL1314B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | ZOOM LINE BLACK |
| Šírka | 1400 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Farba profilu | Čierna mat |
| Tvar | Dvere do niky |
| Typ otvárania | Otváracie jednokrídlové |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 620 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Inštalačná šírka od | 1370 mm |
| Inštalačná šírka do | 1400 mm |
| Vlastnosti | Otváranie von i dovnútra, Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 44.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913856068 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
Príslušenstvo
24,78 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
IRENA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 140x90x3, 5cm HI14090
expedícia do 8 dní488,62 €
Pri platbe vopred iba 456,00 €
GELCO sklopné sedátko do sprchového kúta 32,5x32,5 cm, tmavo šedá GS120G
expedícia do 8 dní143,71 €
Pri platbe vopred iba 134,00 €
267,27 €
Pri platbe vopred iba 249,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Umývadlo Jika Cubito 60x45 cm otvor pre batériu uprostred H8104231001041
expedícia do 4 dní149,18 €
KUBE X keramické umývadlo 60x37 cm, biela ExtraGlaze 9454111
expedícia do 8 dní245,14 €
Pri platbe vopred iba 233,00 €


