ZOOM LINE BLACK štvorcová sprchová zástena 900x900mm, číre sklo ZL5415B
ZOOM LINE BLACK štvorcová sprchová zástena 900x900mm, číre sklo ZL5415B
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ZL5415B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | ZOOM LINE BLACK |
| Rozmer | 90x90 cm |
| Šírka | 900 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 900 mm |
| Farba profilu | Čierna mat |
| Tvar | Štvorcové s rohovým vstupom |
| Typ otvárania | Otváracie dvojkrídlové |
| Šírka vstupu | 620 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Otváranie von i dovnútra, Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 56.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913856105 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Křídlové |
Príslušenstvo
24,78 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
MANUS QUADRO nerezový sprchový kanálik s roštom, 850x130x55 mm GMQ34
expedícia do 8 dní217,72 €
Pri platbe vopred iba 203,00 €
MIRAI sprchová vanička z liateho mramoru, štvorec 90x90x1, 8cm, biela 73165
expedícia do 8 dní344,22 €
Pri platbe vopred iba 319,00 €
ZOOM LINE BLACK rozširovací profil pre nástenný pevný profil, 15mm ZL915B
expedícia do 8 dní72,50 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Oceľový radiátor Mexen Flat CVF11 300x600, spod. príp., 273 W, antracit W611F-030-060-66
na objednávku138,06 €
Oceľový radiátor Mexen Flat CVF11 300x1000, spod. príp., 455 W, čierne W611F-030-100-70
na objednávku178,51 €


