Zoom Line obdĺžnikový sprchovací kút 1000x700mm, L/P variant ZL1210ZL3270
Zoom Line obdĺžnikový sprchovací kút 1000x700mm, L/P variant ZL1210ZL3270
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ZL1210ZL3270 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | ZOOM LINE |
| Rozmer | 100x70 cm |
| Šírka | 1000 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 700 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Otváracie jednokrídlové |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 915 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Otváranie von i dovnútra, Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 53.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913905773 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Křídlové |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
MANUS ONDA nerezový sprchový kanálik s roštom, 650x130x55 mm GMO12
expedícia do 8 dní207,81 €
Pri platbe vopred iba 194,00 €
SMART polica do sprchy závesná, chróm (104702172) XJ602
expedícia do 8 dní102,83 €
Pri platbe vopred iba 98,00 €
Závesný háčik na sprchové zásteny, chróm 37020
expedícia do 8 dní3,62 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
Mohlo by vás zaujímať
EASY LINE obdĺžnikový sprchovací kút 1000x700mm, skladacie dvere, L/P variant, číre sklo
expedícia do 8 dní478,61 €
Pri platbe vopred iba 442,00 €
Easy Line obdĺžnikový sprchovací kút pivot dvere 900-1000x700mm L/P variant, brick sklo
expedícia do 8 dní447,34 €
Pri platbe vopred iba 413,00 €


